.

.

Девојки за револуција во слободен стил ги плетеа хеланките со додаток за коса, 2-пакувања, големини 4-12

Девојки за револуција во слободен стил ги плетеа хеланките со додаток за коса, 2-пакувања, големини 4-12

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Оваа слободна револуција 2-пакет на плетени хеланки со додаток за коса е задолжително за нејзиниот плакар. Меките хеланки за истегнување се суштинска компонента на мешавина и натпревар на нејзината гардероба совршена за секое време од годината, спарување со кој било врв, качулка, маица или туника. Без напор, симпатична и исклучително удобна, оваа две пакувања има и координативна скрипција или лента за глава за да го надмине нејзиниот изглед. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 2 пара хеланки и 1 склопување или лента за глава. ФИТ : Тенок. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека плетено плетење. Девојки 2-пакувани плетени хеланки со додаток за коса од револуција во слободен стил.

Спецификација

Избор на клиент