.

.

Емоџи девојки спијат наметка

Емоџи девојки спијат наметка

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

ОВАА ИМО ЕМОJИНАЦИЈА НА ДЕЦИЈАТА НА ДОГОВОРНИОТ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ е мека и удобна за лепење и спиење. Има печатени, долги, раглански ракави. Смајли графички лице носи сјајни очила за сонце! Направено од 100% полиестерски дрес. Отпорен на пламен. Долги печатени ракави. Графички сјај. 100% полиестерски дрес. Отпорен на пламен.

Спецификација

Избор на клиент