.

.

Инктастик Њујорк Баба Ме Сака Младинска Маица

Инктастик Њујорк Баба Ме Сака Младинска Маица

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Баба и Дедо од њујорк ме сакаат подарок За Младинска Маица за внуци Од баби И дедовци Инктастична Баба Од Њујорк Ме Сака Маица Со Кратки Ракави Унисекс Ретро Хедер Блек М. Баба Ми и Дедо ми во Њујорк ме сакаат подарок За Младинска Маица за внук или внука. 5.0 мл., претходно намален 100% памук. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер и Сите Ретро Бои се 50/50 памук/полиестер. Беспрекорна јака од 1х1 ребро. државни момчиња девојчиња деца внуци облека маици деца деца дете твин тинејџерска облека хвс.

Спецификација

Избор на клиент