.

.

Ренвена Виолетова Дигитално Печатена Детски Девојки Танкини Костим За Капење Поставени Врвови Со Здолниште На Дното

Ренвена Виолетова Дигитално Печатена Детски Девојки Танкини Костим За Капење Поставени Врвови Со Здолниште На Дното

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Комплетот Вклучува : 1 парче Врвови За Пливање, 1 парче Дно, 1 парче Здолниште Состојба : Ново со ознака : Полиамид, Спандекс Боја : Виолетова(како што покажуваат сликите)Ознака Бр.Препорачана Големинацхесттопс Должина Дно Половинаколче Length43-421.0"/54cm10.5"/27cm19.0"/48cm18.0"/46cm7.0"/18cm54-522.0"/56cm11.0"/29cm20.0"/50cm19.0"/48cm7.5"/19cm65-623.0"/58cm12.0"/31cm20.5"/52cm20.0"/50cm8.0"/20cm87-824.5"/62cm13.5"/34cm22.0"/55cm21.0"/53cm9.0"/22cm108-1026.0"/67cm15.0"/38cm23.0"/59cm22.5"/57cm9.0"/24cm1210-1228.0"/72cm16.0"/41cm24.5"/62cm24.0"/60cm10.0"/26cm1412-1430.0"/77cm17.0"/44cm25.0"/64cm24.5"/62cm11.0"/костимот за Капење од 28 см е изработен од полиамид и спандекс материјал, миење раце. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, V-деколте, тркач назад, врвови за пливање со дигитален печатен модел. Поставата на градите. Појавување на дното и здолништето со еластичен појас. Удобна и дише ткаенина, брзо сушење. Стилски костими за капење за вашата девојка. Погоден за пливање, сурфање, капење, носење на плажа итн.

Спецификација

Избор на клиент