.

.

Направете Го Тоа Тревник Тапа Клуч За Во. До Внатре. Стебла

Направете Го Тоа Тревник Тапа Клуч За Во. До Внатре. Стебла

DEN 207.68
Залиха
Достапно за нарачка

Го спречува отпадот од вода. Долга шема. 1/4" квадратен заострен штекер 5/16 " до 1/4". Одговара на повеќето славини. Излеана метална конструкција. Направете го тоа картички. 1ПАКУВАЈТЕ Го Клучот За Славина за Тревник за 5/16 Инчи. до 1/4 Во. Произлегува.

Спецификација

Избор на клиент