.

.

Маица за женски ракав со ракав

Маица за женски ракав со ракав

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Mirtенската маица со 3/4 ракав од ракав од време и TRU е основно за мора да се има. Со ласкав брод, овој врв е совршен за сите типови на тело. 3/4 ракавот додава малку дополнителна талент. Достапно во асортиман на ленти и цврсти материи, оваа маица добро се спојува со секоја облека. Време и TRU Women'sенски 3/4 ракав маица маица : маица. 3/4 ракав. Boatneck. Достапно во разновидни бои. Достапно во X-XXXL.

Спецификација

Избор на клиент