.

.

Мода Жени Секојдневен Цвет Печатење Памук Лен Везови Краток Ракав Маица Врвот Светло Сина XL

Мода Жени Секојдневен Цвет Печатење Памук Лен Везови Краток Ракав Маица Врвот Светло Сина XL

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Модни Жени Секојдневно Печатење На Цвеќиња Памучни Ленени Везови Маица Со Кратки Ракави Карактеристики : 97% Полиестер, 3% Спандекс Женски Модни Туники Со Кратки Ракави Лежерна Маица Со Кратки Ракави За Жени Погодна за лето, одмор, патување, секојдневен живот, забава, клуб насекаде е толку лесно да се спари со фармерки, шорцеви или џегинг за стилски изглед оваа сезона!Информации за производот : Сезона : Пролет/Лето : Женски Повод : Дневен Стил : Секојдневен, Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 женски Tops Size USUKEUBust Sleeve Length S4834110cm/43.31"23cm/9.06"68cm/26.77"M61036115cm/45.28"23.5 cm/9.25"69cm/27.17"L81238120cm/47.24"24cm/9.45"70cm/27.56"XL101440125cm/49.21"24.5 cm/9.65"71cm/27.95"XXL121618130cm/51.18"25cm/9.84"72cm/28.35"XXXL141820135cm/53.15"25.5 cm/10.04"73cm/28.74" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 110cm/43.31"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 68cm/26.77"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 115cm/45.28"Sleeve : 23.5 cm/9.25"Length : 69cm/27.17"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 120cm/47.24"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 70cm/27.56"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 125cm/49.21"Sleeve : 24.5 cm/9.65"Length : 71cm/27.95"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 18 Bust : 130cm/51.18"Sleeve : 25cm/9.84"Length : 72cm/28.35"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 20 Bust : 135cm/53.15"Sleeve : 25.5 cm/10.04"Length : 73cm/28.74" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Ракав : 23см/9.06" Должина : 68см/26.77"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 115см/45.28" Ракав : 23.5 см/9.25" Должина : 69см/27.17"Големина : Л САД : 8 велика британија : 12 Еу : 38 БИСТА : 120СМ/47.24" ракав : 24см/9.45" должина : 70см/27.56"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 125см/49.21" ракав : 24.5 См/9.65" должина : 71см/27.95" xixistaryy модни жени СЕКОЈДНЕВЕН ЦВЕТ Печатење Памук Лен Везови КРАТОК РАКАВ Маица Врвот. Женска Мода Мачка Пеперутка Печати Краток Ракав Ракав Круг Вратот Памук Лен Кошула Женски Врвови. Лабавата широка ги покрива повеќето фигури, натпревари со шорцеви, панталони или јакна од јеапан. Девет метални копчиња на градите, засукан ракав, високо-ниска линија на полите, поделен раб, пет бои за избор. Совршен за секојдневниот живот, забава, одмор, плажа, семеен собир, канцеларија, секоја посебна пригода за жени девојки дами.

Спецификација

Избор на клиент