.

.

Женски летни врвови со преголеми маици печатени околу кратки ракави со кратки ракави на вратот Обичен лабав туничен резервоар врвови жени кошули блузи со повеќебо

Женски летни врвови со преголеми маици печатени околу кратки ракави со кратки ракави на вратот Обичен лабав туничен резервоар

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Qleicom женски летни врвови преголеми маички печатени со тркалезен врат краток ракав, лежерен лабав туничен резервоар врвови жени кошули блузи Информации за производи : . Сезона : Лето. Пол : Womenените, девојче. Повод : Обичен, Далиј. Материјал : полиестер, спандекс. Тип на образец : Печати/пач -работа. Стил : Обичен, мода. Како да се измие : Рачно миење ладно, виси или суво. Што добивате : 1pc жени Top Size : Sus : 4-UK : 8-eu : 34-Bust : 100cm/39.37 ''-ракав : 23cm/9.06 ''-Должина : 70cm/27.56 ' '-. Големина : MUS : 6-UK : 10-EU : 36-Bust : 106cm/41.73 ''-ракав : 24cm/9.45 ''-Должина : 72cm/28.35 ''-. Големина : lus : 8-UK : 12-eu : 38-Bust : 112cm/44.09 ''-ракав : 25cm/9.84 ''-Должина : 74cm/29.13 ''-. Големина : XL-US : 10-UK : 14-EU : 40-Bust : 118cm/46.46 ''-ракав : 26cm/10.24 ''-Должина : 76cm/29.92 ''-. Големина : XXL-US : 12-UK : 16-EU : 42-Bust : 124cm/48.82 ''-ракав : 27cm/10.63 ''-Должина : 78cm/30.71 ''-сет на жени блузи -Во ракави и шевови на рамото за подобро вклопување . Цврста боја/Цветни врвови за печатење за хеланки, фармерки, фустани од шорцеви, панталони!. Класичните врвови се вклопуваат и нежно прилагодени низ телото, без чешање удобност . машина миење ладно со како бои, внатре надвор ако е украсено . пригода : обичен, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, дом, празник, забава.

Спецификација

Избор на клиент