.

.

Инктастик Бостон Териер Женска Маица

Инктастик Бостон Териер Женска Маица

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

Бостон териер кучиња Од Современиот Кученце Уметник, Киниарт (ака Ким Нилс). Изработена од памук во тешка категорија, оваа добро скроена маица е совршена за облека од ветровито време. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. 1/2 " ребро средината лажичка вратот. Странично зашиени. Во близина на капа ракави. Двојна игла зашиени рабови Женска Маица. Inktastic Boston Terriers (Темна Облека) Возрасна Женска Маица Женска Сајбер Розова XXL. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. Двојна игла зашиени полите. Снимено вратот и рамената. Печатени во САД/Увезени од Различни Земји. териер куче кучиња џеб облека облека маици возрасни дами ким нилс.

Спецификација

Избор на клиент