.

.

Шарени Африкански Лав Главата Кул Лав На Јуда Шарени Уметност Маица

Шарени Африкански Лав Главата Кул Лав На Јуда Шарени Уметност Маица

DEN 302.40
Залиха
Достапно за нарачка

Воведување На Нашата Женска Стандардна Маица Со Кратки Ракави-совршена за секојдневно носење, лежење дома, патување и вежбање. Со уникатен и стилски дизајн отпечатен на градите, оваа кошула е совршена за модни поединци кои се уште сакаат да бидат удобни. Мекиот и мазен материјал обезбедува удобно и еластично вклопување, што го прави лесен за носење и спарување со други тимови. Исто така е издржлив и отпорен на намалување, што го прави одлична инвестиција за долгорочна употреба. Нашата Женска Стандардна Маичка Со Кратки Ракави е погодна и за миење раце и за машини, иако препорачуваме да избегнувате продолжено натопување и белило. Температурата на течноста за перење не треба ДА надминува 45 °C за најдобри резултати. Оваа кошула сигурно ќе ги исполни очекувањата на клиентите кои го ценат и стилот и удобноста. Уникатниот дизајн го прави одличен стартер за разговор и ви помага да се издвоите од толпата. Без разлика дали излегувате со пријателите, вежбате во теретана или само лежите дома, оваа кошула брзо ќе стане ваш избор. Нашиот производ е дизајниран за поединци кои се свесни за модата кои сакаат да изгледаат одлично дури и за време на нивното опаѓање, што го прави совршен додаток на секоја гардероба. Па, зошто да се задоволите со здодевни и непријатни маици кога ќе можете да имате висококвалитетна, стилска и удобна како нашата? Направете го вашето купување денес и видете за што се работи целата врева! 1. Трендовски Отпечатоци : Забавни и стилски графички маици за жени кои сакаат да дадат модна изјава. 2. Мек И Удобен Материјал : Совршен За секојдневно носење, релаксирање дома или останување активни за време на патување и вежбање. 3. Стилски и Разноврсен : лесно може да се облече нагоре или надолу за да одговара на секоја пригода. 4. Издржлив Квалитет : Направен да трае, со минимално намалување и долготрајно абење. 5. Лесна Нега : може да се мие рачно или во машина, без белило или натопување.

Спецификација

Избор на клиент