.

.

Лифтот На Аспираторот Поддржува Заменски Потпори Гасни Пружини Шокови Погодни За Тојота Челица 2,8 Л 1982-1984, За Тојота Супра 3,0 Л 1986-1990

Лифтот На Аспираторот Поддржува Заменски Потпори Гасни Пружини Шокови Погодни За Тојота Челица 2,8 Л 1982-1984, За Тојота Супра

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Погоден За : Компатибилен За Тојота Челица Супра Хечбек 2-Врата Хауба 1982-1984компатибилен За Тојота Супра База Хечбек 2-Врата Хауба 1986-1990компатибилен За Тојота Супра Турбо Хечбек 2-Врата Хауба 1987-1990спецификации : Локација На Возилото : Поставеност На Хаубата На Возилото : Напред лево и десно Реална Продолжена Должина : 15.63"Вистинска Компресирана Должина : 9.88"број на дел : 4604 4682 sg329001 Компатибилни Возила - 4604 4682 sg329001 Замена На Потпирачот За Поддршка На Лифтот Гасни Пружински Шокови Погодни За Toyota Celica 2.8 L 1982 1983 1984,За Toyota Supra 3.0 l 1986 1987 1988 1989 1990 Худ. Висок КВАЛИТЕТ - поддршка за подигнување на гас Со Врвен квалитет-Сосема Нова Висококвалитетна Замена НА ОЕМ. КАРАКТЕРИСТИКИ-потпорите за подигнување На Заптивки со Повеќе Лобуси се потолерантни на вибрации и екстремна температура, клипната прачка отпорна на корозија го продолжува животниот век на производот. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-оем квалитетен дизајн обезбедува лесна инсталација и прецизно работење, без посебни алатки потребни за инсталација. СОВЕТИ-ве Молиме контактирајте не прво ако имате било какви прашања во врска со нашиот производ.

Спецификација

Избор на клиент