.

.

Женски Обичен Блок Во Боја Со Долг Ракав Џеб Со Тркалезен Врат Маици Блузи Дуксери Блузи

Женски Обичен Блок Во Боја Со Долг Ракав Џеб Со Тркалезен Врат Маици Блузи Дуксери Блузи

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Главен Материјал : Памук + Полиестер.Лесен И Мек Материјал. Големина : С-2ХЛ. Боја : Црвена, Сива Сина, Темно Сива, Каки, Зелена, Бела, Жолта, Сива.Со Џеб И Боја Блок Дизајниран Ви Прави Повеќе Мода И Шармантна.Долгиот Ракав, Тркалезниот Врат И Мекиот Материјал Ве Прават Поудобни.Секојдневен Стил, Погоден За Состанок,Вечера,Јуниори,Работа,Спорт,Секојдневно,Дома, Враќање На Училиште и Патување.Погоден За Пролет ,umn И Зима.Совршен Пар Со Хеланки И Чизми. Големина : С САД : 4 Биста : 95см/37.40" Ракав : 60см/23.62 "Предна Должина : 64см/25.20" Должина На Грбот : 67см/26.38". Големина : М САД : 6 Биста : 99см/38.98 "Ракав : 61см/24.02" Предна Должина : 65см/25.59 "Должина На Грбот : 68см/26.77". Големина : Л САД : 8 Биста : 105см/41.34 "Ракав : 62см/24.41" Предна Должина : 67см/26.38 "Должина На Грбот : 70см/27.56". Големина : XL САД : 10 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 63cm/24.80" Предна Должина : 69cm/27.17 "Должина На Грбот : 72cm/28.35". Големина : XXL US : 12 Биста : 119cm/46.85 "Ракав : 64cm/25.20" Предна Должина : 71cm/27.95 "Должина На Грбот : 74cm/29.13".

Спецификација

Избор на клиент