.

.

Женски Есенски Моден Еднобоен Плетен Фустан до колена со Плетен Ракав Со Долг Ракав Со Врат Дневни Фустани за Жени

Женски Есенски Моден Еднобоен Плетен Фустан до колена со Плетен Ракав Со Долг Ракав Со Врат Дневни Фустани за Жени

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Сезона : Есенски Пол : Женска Пригода : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : долги ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ● Женски Фустан Белешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Големина шема : . Големина : S Биста : 93cm/36.61" Должина : 91cm/35.83" Ракав : 58cm/22.83"Големина : M Биста : 97cm/38.19" Должина : 92cm/36.22" Ракав : 59cm/23.23"Големина : L Биста : 101cm/39.76" Должина : 93cm/36.61" Ракав : 60см/23.62"големина : xl биста : 105cm/41.34" Должина : 94cm/37.01" ракав : 61cm/24.02"големина : xxl биста : 109cm/42.91" должина : 95cm/37.40" Ракав : 62cm/24.41" дебелина : стандард. Одговара : Одговара на големината. Забелешка : . Сезона : umn Пол : Жени. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.

Спецификација

Избор на клиент