.

.

Ноила Дами Кошула Фустан Долг Краток Ракав Миди Фустани Ревер Жени Едно Гради Копче Надолу Вино Црвено С

Ноила Дами Кошула Фустан Долг Краток Ракав Миди Фустани Ревер Жени Едно Гради Копче Надолу Вино Црвено С

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Натпревар-Кошула Фустан Со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени од Памучни Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Материјал-95% Памук 5% Спандекс. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате. Дизајн-Фустан За Кошула Со Ревер, Миди Фустан Со Долг/Краток Ракав, Фустан Со Еднобојна Боја Со Џебови, Фустани Со Копчиња, Трендовски и Елегантен. Карактеристика : Миди Фустани, Широк Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Копчиња, Џебни Фустани, Трендовски И Елегантни4.

Спецификација

Избор на клиент