.

.

Ефстеб Трендовски Женски Врвови Дозвола Лабаво Вклопување Лето V-Вратот Мода Печатени Удобни Лесни Маици Со Кратки Ракави Обични Кошули Блуза Небесно Сина XXL

Ефстеб Трендовски Женски Врвови Дозвола Лабаво Вклопување Лето V-Вратот Мода Печатени Удобни Лесни Маици Со Кратки Ракави Обични

DEN 431.84
Залиха
Достапно за нарачка

Табела со големини : Ние Сме азиски големина, Големината е мала, Препорачуваме 1-2 големина нагоре. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 115см/45. [РАЗНОВИДНИ ПРИЛИКИ] удобен е и погоден за различни прилики, од секојдневно до секојдневно носење. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.**Поради светлината и екранот, може да има мала разлика во бојата, ве молиме погледнете го вистинскиот производ.31 "Ракав : 20см/7.09 " Должина : 66см/25. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.34 "Ракав : 19см/7. Големина : XL Големина.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома,Дневно,Секојдневен Стил : Секојдневен,Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : препорака За Големина На Женски Врвови ОД 1 КОМПЈУТЕР : Големина : Големина И Големина.48 " Должина : 68см/26. Карактеристики на производот : - [МАТЕРИЈАЛИ] Изработена Од Удобни материјали што дишат, оваа блуза е совршена за секојдневно носење.** Ве молиме проверете ја нашата табела со големини на сликата погоре внимателно пред да ја купите оваа ставка . Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе го решиме за вас. - [Повод] На Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација, Дома.28 "Ракав : 21см/8.

Спецификација

Избор на клиент