.

.

Маункер Женски Блузи Кошули За Жени Кратки Ракави О-Вратот Лабава Блуза Маица Врвна Буква печатење 3xl Сина

Маункер Женски Блузи Кошули За Жени Кратки Ракави О-Вратот Лабава Блуза Маица Врвна Буква печатење 3xl Сина

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Се додворува на секоја форма на телото. Повод : маици за жени блузи со кратки ракави за жени совршени за тропски одмор, пливање, базен на плажа, меден месец, крстарење. Тоа е задолжителна маица за Мода.29" ракав : 20см/7. 2022 Најнова Најдобра летна плажа женски летни врвови резервоар за женски летни врвови за женски врвови за женски женски резервоари плус големина врвови за жени блузи за вежбање за жени женски врвови врвови на корсет врвови на бели резервоари жени летни врвови за жени 2022 блузи со кратки ракави за жени блузи со кратки ракави за жени кошули за жени 4 јули кошули жени четврти јули кошули за жени. Најдобри празнични подароци за мама, сопруга, девојка или жени што ги сакате.95" големина : хххл Биста : 118см/50. И Најдобриот Подарок За Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот На Благодарноста, ,Божиќ (Барате добра замена за вашите истрошени кошули? Мункер женски летни врвови резервоар за женски летни врвови за жени врвови за женски женски резервоари плус големина блузи за жени врвови за вежбање за жени женски врвови врвови од корсет врвови од бел резервоар женски блузи од тенкови летни врвови за жени 2022 блузи со кратки ракави за жени кардигани со кратки ракави за жени фустан со кратки ракави за жени кошули со кратки ракави за жени блузи со кратки ракави за жени бела блуза за жени блузи за жени мода 2022 преголеми маици за жени кошули за жени 4 јули кошули женски маици за жени хавајски кошули за жени женски маици маици ткаенината на нашата основна маичка е супер мека, мазна, дише и еластична.) Летни врвови За Жени Големина : ве Молиме внимателно прочитајте го воведот на производот и табелата со големини и купувајте врз основа на мерење на вашето тело.Лесен, дише, еластичен и издржлив, удобен за носење.Ве молиме Дозволете Разлики од 2-3 СМ Поради Рачно Мерење, Благодарам! Големина : S Биста : 96cm/37. Се разбира, се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.68" должина : 71см/27. Нашите женски врвови за сите видови активности како што се трчање, јога, тренинг, совршени како спортска облека, долна кошула или секојдневно носење. Не само што изгледа убаво за вас, но, исто така, ќе се вклопува добро! Овој врв е лабав, но сепак одржува форма на песочен часовник и ги покажува вашите облини.80" Рамо : 44cm/17. Се препорачува да се купи поголема големина.

Спецификација

Избор на клиент