.

.

Кошули Со копчиња За Жени QWANG Блузи За Жени Мода, Кошули За Печатење Преголеми Кошули Со Долги Ракави, S-3XL

Кошули Со копчиња За Жени QWANG Блузи За Жени Мода, Кошули За Печатење Преголеми Кошули Со Долги Ракави, S-3XL

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Обични Копчиња Кошули За Печатење Со Долги Ракави Преголеми Туники Блузи Топсгендер : женска јака : V-материјал за вратот : Тип На полиестерпетер : стил на печатење : мода, лежерна должина на ракавот : Пакетот Со Долги Ракави вклучува : 1 Компјутер Горни Карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни2.Одлично за секојдневен, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне it3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета на вашата кожасе молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,благодарам за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см)Внимание плз : Ако вашето тело не е потколеница, предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден !Табела со големини : Функција : блузи и кошули со копчиња, кошули од бухона за жени, секси блузи за жени, секси блузи за жени,блузи од бучона,блуза со копчиња надолу,секси кошули со копчиња за жени,шарени кошули со копчиња за жени,блузи со копчиња за жени,секси врвови со долги ракави за жени, облека од бухона за жени. Натпревар : блузи и кошули со копчиња добро се совпаѓаат со шорцеви или фармерки, хеланки или разни чевли во текот на есента, зимата, пролетта и летото!Може да треба да се врзувате како јазол напред,тоа ќе направи да изгледате повеќе секси,стилски,симпатично. Натпревар : блузи и кошули со копчиња добро се совпаѓаат со шорцеви или фармерки, хеланки или разни чевли во текот на есента, зимата, пролетта и летото!Може да треба да се врзувате како јазол напред,тоа ќе направи да изгледате повеќе секси,стилски,симпатично. Натпревар : блузи и кошули со копчиња добро се совпаѓаат со шорцеви или фармерки, хеланки или разни чевли во текот на есента, зимата, пролетта и летото!Може да треба да се врзувате како јазол напред,тоа ќе направи да изгледате повеќе секси,стилски,симпатично. Големина : Достапно во различни големини,за табелата со големини, погледнете ја третата слика на производот.Може да има 0,4"-0,8" разлики со рачно мерење.

Спецификација

Избор на клиент