.

.

Патриот специјален

Патриот специјален

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Патриот специјален! Химивеј кошула за жени патриот печати женски модни обични печатени кратки ракави тркалезни влезови пулвер маица горе зелена xlgender : femalemetarial : 60% полиестер, 5% Spandex, 35% Cottoncolor : Greensize : xlpattern : Патриотските starsвезди и ленти со стил на нетрпеливост : : Кратка ракава : четврти јули, семејни забави, забави во соседството, градинарски забави, забави за скара, плови, карневали, карневал. Што добивате : 1 компјутерски кошула серија : Himiway Star-Spangled Lettion-направено специјално за претстојниот патриотски ден, Нашиот попуст ќе продолжи до тогаш!. Дизајн : Патриотски печатен врв на кратки ракави. Прилики : направени специјално за паради, прослави, забави! Дневното носење е исто така многу удобно, погодно за повеќето летни активности. Изработени особено за паради, прослави, забави! Дневното носење е исто така многу удобно, погодно за повеќето летни активности. Одличен избор за вас и вашето семејство или пријатели да изберете празнична облека!. Како да се измие : миење на рацете или миење на машината, нашите производи се тешки како и нашата татковина!. Забелешка : Ве молиме, погледнете ја табелата со скала пред да ја купите, доколку имате сомнежи за големината, ве молиме контактирајте не навреме. Сите наши производи се увезуваат од странство и времето за испорака е околу 8 до 15 дена. Ве молиме, земете го предвид ова пред да купите.

Спецификација

Избор на клиент