.

.

Gvmfive Жените Вратоврска Боја Печати Краток Ракав Маица Шарени Копче Нагоре Лабава Блуза

Gvmfive Жените Вратоврска Боја Печати Краток Ракав Маица Шарени Копче Нагоре Лабава Блуза

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Добредојдовте во нашата продавница!. Оваа женска секојдневна Маичка е изработена од мека полиестерска ткаенина, за секојдневна удобност. Вратоврската обоена и пругаста принт е полна со модни елементи. Со тркалезен врат, краток ракав, лабави и детали за копчиња, ве прават попривлечни и стилски. Совршено за секојдневно носење, работа, забава, плажа, улична облека, одмор, активности на отворено или одмор. Сигурни сме дека Нашата Женска Блуза Маица ќе стане важни предмети во вашата гардероба. Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите. Вратоврска Боја Печатење. Шарени Печати. Копче Нагоре. Краток Ракав. Пуловер. Женска Лабава Блуза Маица. Секојдневна Облека.

Спецификација

Избор на клиент