.

.

Апепал Жени Обични Отворени Предни Кардигани Лесни Завеси Возбудувања Ракав Кардиган Разнобоен XL

Апепал Жени Обични Отворени Предни Кардигани Лесни Завеси Возбудувања Ракав Кардиган Разнобоен XL

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : . Шифон. Материјал : Удобно и меко чувство, Лесен и Стилски. Карактеристика : Обична Маица За Вратот V, проѕирно мрежесто деколте, краток ракав/без ракави, завршен рамен раб, основна цврста боја, трендовски и елегантен. Повод : Одлично За секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви дава мода и среќа. Се Што Сакаме Е Да Ви донесеме Поинаква Мода. Ве Прави Мода И Уникатен Секој Ден. . Сезона : Цела Сезона. Пол : Жени. Повод : Повик. Материјал : Шифон. Тип На Шема : Печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : 3/4 Ракав. Јака : Кардиган. Должина : Редовно. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1xwomenен кардиган. Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста : 100см/39.37" Рамо : 40см/15.75" Ракав : 45см/17.72" Должина : 68см/26.77" . Големина : М Биста : 104см/40.94" Рамо : 41.5 см/16.34 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 69см/27.17". Големина : Л Биста : 110см/43.31 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 47см/18.50 "Должина : 70см/27.56". Големина : XL Биста : 116cm/45.67" Рамо : 44.5 cm/17.52 "Ракав : 48cm/18.90 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 49cm/19.29 "Должина : 72cm/28.35". Големина : XXXL Биста : 128cm/50.39" Рамо : 47.5 cm/18.70" Ракав : 50cm/19.69" Должина : 73cm/28.74 " Цветни Кардиган, Повик лето плус големина блузи,кимоно плажа покрие прозорци,шифон кошули,Отворен Пред ,Чипка Крпеница, Лабава Издувам Ракав. Неговиот материјал е изработен од шифон ,ткаенината е проегирна, воздушна ,се чувствува мека, лесна и удобна. Кимоното може да биде над врвовите на резервоарот или да отсече шорцеви, дури и туника и хеланки, уште повеќе сарафанот,цветното кимоно е модерен начин да го облечете во летните денови. Тоа е костум за секојдневно секојдневно, дома, на отворено,хавајска плажа,улица, која било друга пригода за летните денови. Големина : С-3ХЛ, различни бои за повеќе избори.

Спецификација

Избор на клиент