.

.

Џунефиш Женска Мода Краток Ракав Нивоа Основни Повик Врвот

Џунефиш Женска Мода Краток Ракав Нивоа Основни Повик Врвот

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Џунефиш Женска Мода Краток Ракав Нивоа Основни Секојдневен женски врв, нивоа, возбуда детали врвот, краток ракав, летна Маица, круг вратот, туника врвот, лабава туника врвот, бебешка кукла врвот, блуза за женски. Плисираниот дизајн ја прави кошулата посебна едноставна, но шармантна. Ние сме посветени на користење на висококвалитетни ткаенини за да ги обезбедиме најновите трендови, удобно и одлично искуство на клиентите. Ние го цениме неверојатното патување на секојдневен и се надеваме дека ќе можете да станете елегантна жена, само направете сами, следете го срцето, различен стил! ●Мека Ткаенина● : 95% Вискоза 5% Спандекс, Растеглива ткаенина, многу мека и удобна. Целата Маица тече, полабава одговара. Дозволете да дишете цел летен ден. Оваа кошула е доволно долга, но не е премногу широка. Совршени летни врвови на бебешки кукли за секојдневна женка. ①Карактеристика : нивоа, возбуда детален врв, краток ракав, летни Маици, тркалезен врат, врв за бебиња, лабава туника врвна блуза за женски, плисиран дизајн ја прават кошулата посебна едноставна, но шармантна. `+Прилика : Секојдневно Носење, Секојдневно, Одмор, Запознавање, Туш За Бебиња, Работа, Улично Носење, Патување, Дом, Канцеларија, Плажа, На Отворено, што и да е во секоја пригода, покажете ја вашата елегантна убавина. €Појавување на q : оваа мода туника врвот одличен натпревар со Хеланки, Фармерки, Шорцеви, Слаби Хеланки, Здолништа, Основни Блуза Врвот. Таа е погодна за пролет, лето и есенско носење. €Совети€ : Поради резолуцијата на компјутерската слика и поставките на мониторот, оваа боја или печатење на кошулата може да бидат случајно доделени.

Спецификација

Избор на клиент