.

.

Tejiojio Женски Облека Дозвола Жени Ботони Култура Тренингот Глуварчиња Печатење Чипка Шиење Долги Ракави Смешни Врвови

Tejiojio Женски Облека Дозвола Жени Ботони Култура Тренингот Глуварчиња Печатење Чипка Шиење Долги Ракави Смешни Врвови

DEN 255.52
Залиха
Достапно за нарачка

Tejiojio нов летен женски врв и панталони, моден градиент v-вратот краток ракав, секојдневна лабава маица краток ракав, секси удобен фустан со големи димензии, есенски и зимски популарен стил царинење, шармантни машки шорцеви, симпатична детска облека итн. Овие производи се нашите напори да ја развиеме насоката!. Ве молиме запомнете : . 1. Ние не сме стандардна големина, затоа ви препорачуваме да купите удобна големина една или две нагоре. Удобна големина за опуштање на телото и умот, за да ви овозможи зафатена работа или слободно време за да донесете чувство на уживање. 2. Ако имате какви било прашања пред продажба и по продажбата, ве молиме консултирајте се со нашата услуга за клиенти на продавачот, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа во работните денови. Exported/Повлечете на затворање/Машина За Перење. Слатки карактеристики : бохо мини здолништа и здолништа што жените ги носат со низок Врат, кратки подуени ракави, еластичен струк, принт, тенка линија на половината, набраздена линија на полите и обрасци на а-линија. Летните фустани со висок струк совршено ги покажуваат вашите облини. Супер слатка атмосфера! Шарени бохо фустани за претстојното лето!. Ласкави Дизајни : Чаден Мини Фустан, Чадено Елече И Половината Се Растегливи За Да Одговараат На Различни Големини На Бистата И Половината, Замав А-Линија Фустан, Рафт Раб, Плисирани Детали Се Многу Елегантни За Да Го Покажат Вашиот Шарм. Задолжителен Краток Фустан За Летото 2023 Година. многу Бои За Вас : Бел Фустан За Дипломирање, Црн Фустан Фустан Без Ракави, Розов Фустан, Летен Фустан Со Резервоар, Фустан Со Чад Од ' рѓа, Мини Фустан Со Црвени Нивоа, Светло Син Фустан За Враќање На Екипажот. Прилика и Совпаѓање : Женскиот Фустан Е Одличен Како Секојдневен Фустан, Фустан на Плажа, Венчаница За Гости, Секојдневен Мини Фустан за Забави или Сарафан. Совршено е За Спарување Со Станови, Сандали и Високи Потпетици за Секојдневна Летна Облека.

Спецификација

Избор на клиент