.

.

Бикоасу Женски Блузи Женски В-Вратот Краток Ракав Обични Маици Блузи Памук Лен Летни Кошули Блузи За Жени Зелена М

Бикоасу Женски Блузи Женски В-Вратот Краток Ракав Обични Маици Блузи Памук Лен Летни Кошули Блузи За Жени Зелена М

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Женски Летен Секојдневен Моден Памучен Лен Печатена Женска Кошула Со Кратки Ракави Обична Модна Памучна Ленена Печатена Женска Кошула Со Кратки Ракави Карактеристика : оваа печатена кошула е изработена од мека, лесна ткаенина за дополнителна удобносткарактеристики : Кратки Ракави, V Врат, Редовно Вклопување, Позиционирано Печатење, велигденски Принтисклучителен дизајн на шаблонсовршен со фармерки или хеланки; совршен за секојдневно, забава, плажа, одмор, Канцелариски Прилик Стил : Еластичен, елегантен, Модерен. Рачно перење ладно/висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Топпроизвод информации : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : О јака : Одговара на големината дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете што добивате : 1 еез жени топсајз : С биста : 100см/39.37" Рамо : 43см/16.93" Ракав : 16см/6.30" Должина : 64см/25.20" Големина : М Биста : 106см/41.73" Рамо : 44.5 см/17.52" Ракав : 17см/6.69" должина : 66см/25.98" ГОЛЕМИНА : л биста : 112см/44.09" рамо : 46cm/18.11" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 68cm/26.77" Големина : Xl Биста : 118cm/46.46" Рамо : 47.5 cm/18.70" ракав : 19cm/7.48" должина : 70cm/27.56" големина : 2xl Биста : 124cm/48.82" рамо : 49см/19.29" Ракав : 20см/7.87" Должина : 72см/28.35"Ви Посакувам Пријатно Шопинг Искуство! Материјал : ткаенината е мека, лесна и супер удобна. Лесно Совпаѓање : Основни Маици За Жени. Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!. Дизајниран Со Грижа : ќе ви се допадне врвното шиење на пилинзите за отпечатоци за жени кои ги издржуваат вашите зафатени смени и висококвалитетниот материјал што не гледа низ материјалот што обезбедува целосна скромност додека се грижите за вашите пациенти. Повод : Секојдневен живот/семејство/забава/работа/датум/шопинг/одмор итн. Може да се комбинираат со хеланки, чевлите може да се комбинираат со сандали, секојдневни чевли, високи потпетици, класични и разноврсни. Забелешка : упатства За Перење : машинско перење, препорачана торба за перење, не пеглајте, не избелувајте, висат или сушете.

Спецификација

Избор на клиент