.

.

Printенски брод за прицврстување на прицврстување на резервоарот за проток

Printенски брод за прицврстување на прицврстување на резервоарот за проток

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисто време за време на миење по миењето. Фун и ирелевантно- подгответе се за модата пролет/лето со овие уникатни забавни бои што изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријатели. Климентин жени со прицврстување на чамци за печатење на резервоарот за влечење.

Спецификација

Избор на клиент