.

.

Жена Моден Темперамент Долг Ракав Екипажот Вратот Топла Дијамант Печатење Фустан

Жена Моден Темперамент Долг Ракав Екипажот Вратот Топла Дијамант Печатење Фустан

DEN 495.84
Залиха
Достапно за нарачка

Натпревар : Секојдневно Носење, Дом, Работа, Улична Облека, Забава, Состаноци, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики.Овој врв може да се измие со машина и брзо се суши. Може да се користи како кошула за дно во ветробран, јакна или кардиган за да се загрее во постудено време. Повод : Секојдневен, Секси, Дневен, Роденден, Запознавање, Танцово Шоу, Забава, Свадба, Работа, Клуб, Домашен Одмор итн. Совршено спарете со ѓердан, слаби фармерки, хеланки и чизми за стилски изглед во потопло време. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. Благодарам!!.Жена Моден Темперамент Долг Ракав Екипажот Вратот Топла Дијамант Печатење Фустанкарактеристики : 1. Тоа нема да се намали значително во миењето. Материјал : Дише,лесен,топол и удобен за носење. Грижа : нема значително да се намали во миењето. Карактеристики : секојдневни врвови,Секојдневна облека, долги ракави, моден дизајн. Стил : овој врв може да се носи со јакна или сам по себе, со фармерки, шорцеви, фустани, потпетици или станови, што сакате.Материјал : Полиест, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. Погоден за сите сезони. Нашата облека е наменета За Азијци, што значи помали Од нормалните Европски големини. зимски ноќта на вештерките денот на благодарноста божиќ црн петок сајбер понеделник среќни нови години валентин велигден ул.

Спецификација

Избор на клиент