.

.

Свечена Свадба Гостин Фустан Цветни Фустан Копче Надолу Резервоарот Фустан Свадба Гостин Нега Фустан Мајчинство Свадба Гостин Фустан Гроздобер Вез В-Вратот Чипка

Свечена Свадба Гостин Фустан Цветни Фустан Копче Надолу Резервоарот Фустан Свадба Гостин Нега Фустан Мајчинство Свадба Гостин

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!. ☀●Клучни зборови на производот + фустан За Одмор на Плажа Виножито Фустан Со Пруги Возбудувања Плисирано Здолниште Возбуда Принцеза Фустан Со Лак-јазол Туту Фустани фустан со Четири лисја Со Врвен Принт Здолниште Со Плисирани Здолништа Со Набори Со Набори Принцеза Мини Фустани Со Полка Точка Прашка Здолниште Фенси мини туту фустан шифон Возбудува фустан Со Фустан Со Прерамки фустан Со Печатење Со Кариран Суспендиран Ремен За Замавнување На Ременот Фустан В-вратот боемски Фустан печатење пресек Долг Фустан Пуловер Џеб Здолниште Без Ракави Фустан Од Тул Забава Принцеза Фустани Цветни суспензија. Внимание plz : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите, благодарам. ве молиме, бидете сигурни дека ќе нарачате реклами. Не избелувајте, не мијте со топла вода. Модниот дизајн ве прави попривлечни. Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!. Style Style Стил : Мода.13 " Должина : 83cm/32.56 " Должина : 82cm/32.Еластична, издржлива, ја олеснува целосната и многу удобна за удобна ткаенина за дишење за жени, со висок квалитет, ќе бидете прекрасни да ја носите, најдобар подарок за вас. ✮Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, тоа е наша чест да ви служи✮. Исто така, не грижете се за пената или опуштеноста.

Спецификација

Избор на клиент