.

.

Женски Фустани Женски Светки Крпеница Суспендер Еднобојни Ултра Кратки Фустани Фустани За Жени

Женски Фустани Женски Светки Крпеница Суспендер Еднобојни Ултра Кратки Фустани Фустани За Жени

DEN 319.20
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С Биста : 80см/31.50" Должина : 63см/24.80" Големина : М Биста : 84см/33.07" Должина : 64см/25.20" Големина : Л Биста : 88см/34.65" Должина : 65см/25.59" Женска Крпеница Суспендер Еднобоен Ултра Краток Фустанкарактеристики : 50% Полиестерженски Фустан Со светки-може да ве направи да блеснете погламурозно во различни прилики.Повод : Женскиот Сјаен Фустан е погоден За Нова година, марди грас, забава, шоу, клуб, коктел забава, забава, банкет, запознавање, роденден, танцување, топка и Божиќ итн.Прилагодлив Ремен Мини Партиски Бодикон Растеглив Фустан со Светки должината на прашката може слободно да се прилагоди за да се задоволат различните потреби.Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја купите. Ако имате било какви проблеми со стоката, ве молиме контактирајте со нас во времето.Женска крпеница за крпеница со цврста боја ултра краток фустан материјал : Најлон, Спандекс боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 200gpackage големина : 25x20x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Натпревар : Да Одговара Со Едноставни Потпетици, Чанти И Секакви Стилови На Коса. Прилики : Плажа,На Отворено,Забава,Коктел,Свадба,Клуб,Запознавање,Вечер Или Секојдневно Носење. фустани за жени 2023 елегантни. сарафани за жени секси. женски фустани лето. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Спецификација

Избор на клиент