.

.

Јердар Бизнис Формални Фустани Вечер Фустан, Секси V-Вратот Без Ракави Ноќта На Вештерките Партија Клуб Фустан, Лето Тенок Колк Фустан, Свадба Гостин Фустан ЗА Фото?

Јердар Бизнис Формални Фустани Вечер Фустан, Секси V-Вратот Без Ракави Ноќта На Вештерките Партија Клуб Фустан, Лето Тенок Колк

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Конбека Бизнис Формални Наметки Вечерен Фустан, Секси Фустан На Клубот За Ноќта на Вештерките Без Ракави Без Ракави, Летен Тенок Фустан на Колкот, Венчаница За Гости За Фотосесија. Сезона : umn, Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Печатена/Почва. Стил : Партија/Фотосесија. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ. Големина Шема : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80-90см/31.50-35.43 "Половината : 70см/27.56" Колк : 96см/37.80 "Должина : 150см/59.06" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 84-96см/33.07-37.80 "Половината : 75см/29.53" Колк : 102см/40.16 "Должина : 150см/59.06" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 88-102см/34.65-40.16 "Половината : 82см/32.28" Колк : 108см/42.52 "Должина : 152см/59.84" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92-108cm/36.22-42.52 "Половината : 88cm/34.65" Колк : 114cm/44.88 "Должина : 152cm/59.84" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 96-114cm/37.80-44.88 "Половината : 95cm/37.40" Колк : 120cm/47.24 "Должина : 152cm/59.84" . Најчесто поставувани прашања : . П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано?. О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат. П : Како да ја изберете големината?. О : ве Молиме погледнете ја горната табела со големини за да ја купите вистинската големина за вас. П : колку време обично трае за испорака?. О : Обично, Може да се достави на вашата адреса во рок од 7-15 дена, ако ви требаат побрзо, можете да потрошите повеќе испорака за да го забрзате процесот. `+Карактеристики мини фустан, фустан за забава, секојдневен фустан, божиќен фустан за ноќта на вештерките. ●Материјал}фустаните НА КОНБЕКА се изработени од висококвалитетни ткаенини погодни за кожата со одредена еластичност. ®Прилики погоден за лето, дневно, одмор, секојдневно, на отворено, одмор, забава итн. ①Големина е тенок фит,ви препорачуваме да нарачате поголема големина,ако сакате опуштена големина. €Инструкции За перење + нашата ткаенина не е лесно да се деформира и може да се мие рачно/машина за перење/суво чистење.

Спецификација

Избор на клиент