.

.

Фустани За Жени Елегантни Прилагодени Сатенски Долги Ракави Невестински Облеки Фустан За Забава

Фустани За Жени Елегантни Прилагодени Сатенски Долги Ракави Невестински Облеки Фустан За Забава

DEN 574.08
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 88cm/34.65" Рамо : 38cm/14.96" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 81cm/31.89" Големина : М Биста : 92cm/36.22" Рамо : 39cm/15.35" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 82cm/32.28" Големина : L Биста : 96см/37.80" рамо : 40см/15.75" ракав : 60см/23.62" должина : 83см/32.68" големина : xl биста : 100см/39.37" рамо : 41см/16.14" ракав : 61см/24.02" должина : 84см/33.07" жени елегантен Обичај сатен долг Ракав Висок Врат невестата облеки партија секси фустанкарактеристики : мек и растеглив материјал е за пролет, лето, Aut и зимаприлики : миди фустанот Е за забава/свадба/матурска/Коктел/Клуб/Дома/работа/канцеларија//запознавање/дружење/Забава/Коктел//одмор/одмор/Патување/Модерен уличен стил.Можете со вашите пумпи, потпетици, подигање.ТКАЕНА ПЛЕТЕНА ТКАЕНИНА : овој тип на ткаенина не покажува дамки од пот или . Тој е лесен, дише, тече и не гледа. Триење и прилепување погодно за кожата. Овој фустан беше дизајниран целосно имајќи го предвид летото, а со секој детал се внимаваше да се направи миди.Облечете го многу лесно со која било комбинација од накит од наметка,сандали, потпетици,апостолки или дури и патики.Стави на појас и тоа ќе изгледа одлично.Метод на перење : Рачно перење или машинско перење, се препорачува миење со облека со слична боја за да се избегне боење. Не избелувајте.Жените Елегантен Обичај Сатен Долг Ракав Висок Врат Невестата Облеки Партија Секси Фустанматеријал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 360gpackage големина : 25x20x4cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Фустани За Жени 2022 Елегантен Обичај Сатенски Долги Ракави Невести Со Висок Врат Забава Секси Фустан За М. големината е на малата страна и не е погодна за секого. За одредена големина, ве молиме погледнете го деталниот опис на бистата и обемот на половината, или можете да побарате услуги на клиентите. женски фустани паѓаат 2022 продавачи.

Спецификација

Избор на клиент