.

.

Форестијаши Жени Без Ракави Домаќинка Од 1950 Тите Вечерна Забава Матурски Фустан Секојдневен Фустан

Форестијаши Жени Без Ракави Домаќинка Од 1950 Тите Вечерна Забава Матурски Фустан Секојдневен Фустан

DEN 335.68
Залиха
Достапно за нарачка

Жените Без Ракави 1950 Тите Домаќинка Вечер Партија Матурска Облека Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : стилот на Гроздобер хепберн од 1950-тите го прави совршен за Партиско носење Тркалезно деколте Со тесна возбуда,Краток Ракав,корсет гроздобер шевове божиќен принт плус Европски кралски стил ви дава ретро и елегантен изглед; фит и блесок силуета ласка На Вашата Фигура Сезона : Season,Зима Пол : Женски Стил : Гроздобер Материјал : Должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема Без Ракави : Деколте За Печатење : Петар Должина На Фустанот Со јака : декорација до колена : Нема силуета : А-Линија што добивате : 1 х фустан забелешка : поради можните Физички Разлики Помеѓу различните монитори, Фотографијата На Производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет Size Bust Shoulder Waist Length S88cm/34.65"36cm/14.17"74cm/29.13"100cm/39.37"M93cm/36.61"37cm/14.57"78cm/30.71"101cm/39.76"L98cm/38.58"38cm/14.96"82cm/32.28"102cm/40.16"XL103cm/40.55"39cm/15.35"86cm/33.86"103cm/40.55"XXL108cm/42.52"40cm/15.75"90cm/35.43"104cm/40.94"Size : SBust : 88cm/34.65"Shoulder : 36cm/14.17"Waist : 74cm/29.13"Length : 100cm/39.37"Size : MBust : 93cm/36.61"Shoulder : 37cm/14.57"Waist : 78cm/30.71"Length : 101cm/39.76"Size : LBust : 98cm/38.58"Shoulder : 38cm/14.96"Waist : 82cm/32.28"Length : 102cm/40.16"Size : XLBust : 103cm/40.55"Shoulder : 39cm/15.35"Waist : 86cm/33.86"Length : 103cm/40.55"Size : XXLBust : 108cm/42.52"Shoulder : 40cm/15.75"Waist : 90cm/35.43"Length : 104cm/40.94" Обичен Фустан. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Грижа : машина за перење.

Спецификација

Избор на клиент