.

.

Прилагодени Жени Секојдневен Краток Ракав V-Вратот Солидна Работна Униформа Цврст Џеб Фустан

Прилагодени Жени Секојдневен Краток Ракав V-Вратот Солидна Работна Униформа Цврст Џеб Фустан

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Страна На Beautyinwhite од Joybuy пазарот.Жени Обичен Краток Ракав V-вратот Цврста Работна Униформа Цврст Џеб Фустанкарактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Многу кул за носење, Ново Јо3.Добро дизајниран,опуштен, летото ве прави попривлечни4.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно5.Одлично За забава,Секојдневно.Сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : летен Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврст Декорат : Џебен Стил : Секојдневен, моден ракав должина : Кратка Должина На Ракавот : Средна Дебелина : Стандарда Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Dress Size USUKEUBust Waist Length S483488cm/34.65"73cm/28.74"99cm/38.98"M6103693cm/36.61"78cm/30.71"100cm/39.37"L8123898cm/38.58"83cm/32.68"102cm/40.16"XL101440103cm/40.55"88cm/34.65"103cm/40.55"XXL121642108cm/42.52"93cm/36.61"105cm/41.34"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 88cm/34.65"Waist : 73cm/28.74"Length : 99cm/38.98"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 93cm/36.61"Waist : 78cm/30.71"Length : 100cm/39.37"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 98cm/38.58"Waist : 83cm/32.68"Length : 102cm/40.16"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 103cm/40.55"Waist : 88cm/34.65"Length : 103cm/40.55"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm/42.52"Waist : 93cm/36.61"Length : 105cm/41.34" Секојдневно носење, вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улична облека итн. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни. Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност. Дизајнот на стилот на личноста додава чувство на тренд.

Спецификација

Избор на клиент