.

.

VCNY Home McKenzie Twill Blackout Grommet Top Window Curne, панел за завеси, достапни повеќе бои и големини

VCNY Home McKenzie Twill Blackout Grommet Top Window Curne, панел за завеси, достапни повеќе бои и големини

DEN 959.84
Залиха
Достапно за нарачка

Донесете навестување за боја на вашето или спалната соба на вашето дете. Овие завеси за затемнување доаѓаат во најразлични бои и големини и за деца и за возрасни. Панелите за затемнување овозможуваат приватност, како и енергетска ефикасност. VCNY Home Mc Kenzie Twill Blackout Grommet Top Window Curne, панел, повеќе бои и големини на располагање : 100 проценти полиестер. Лесно се лизга на декоративна шипка. Само Хемиско чистење. Достапно во различни големини и бои.

Спецификација

Избор на клиент