.

.

Индустријата „Ступел“ изгледа многу како Божиќна карирана камион за одмор на зборови за дизајн на зборови за уметност, со уметник, буква и наредени

Индустријата „Ступел“ изгледа многу како Божиќна карирана камион за одмор на зборови за дизајн на зборови за уметност, со уметник,

DEN 1071.84
Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка од 1,5 инчи дебела . подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметник пишан и нареден. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи.

Спецификација

Избор на клиент