.

.

Ступел Батлер служи девојки на плажа Сцена Пејзаж сликарство сиво врамена уметничка печатена wallидна уметност

Ступел Батлер служи девојки на плажа Сцена Пејзаж сликарство сиво врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 696.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 10 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : сликарство, пикап, транспорт, камион, возило, личност, жени, плажа, сурфање, брег, рефлексија, небо, батлер. Дизајн од Роналд Вест.

Спецификација

Избор на клиент