.

.

Модна маица за модни џебни момчиња на нација, големини 4- & хаски

Модна маица за модни џебни момчиња на нација, големини 4- & хаски

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Модерната џебна маица од Wonder Nation е совршен начин да ги надминете неговите удобни фармерки или шорцеви. Изберете од најразлични отпечатоци и бои за да одговараат на неговиот стил. Исклучиво на. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Џеб на градите. Графички принт од предната страна. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Pебна маица за момчиња од Wonder Nation.

Спецификација

Избор на клиент