.

.

Фармхаус престилка со двојна чинија мерач на кујна од не'рѓосувачки челик со тапа од не'рѓосувачки челик Астор, две решетки, две цедилки и диспензерот за сапун

Фармхаус престилка со двојна чинија мерач на кујна од не'рѓосувачки челик со тапа од не'рѓосувачки челик Астор, две решетки,

DEN 4462.24
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : -Сет вклучува : 36 "Фармхаус -престилка предна мијалник, тапа, диспензерот за сапуни, две долни мрежи и две цедини. -Вичен кертриџ со квалитетен керамички диск. -Standard us водовод 0,38 "врски. Тип на инсталација : -farmhouse/престилка. Заврши : -истачјачки челик. Материјал : -Незлачки челик. Парчиња Вклучени : -Синк, тапа, сапун диспензер, 2 цедини, 2 мрежи. 60/40. Облик на мијалник : -ректагуларна. Број на дупки со тапа : -0. Вклучена тапа : -Да. Земја на потекло : -КИНА. Број на сливови : -2. Димензии : -Под. Проекција : 3.5 ". Севкупна длабочина на мијалник - од горе до дно : -10 ". Целокупната должина - од страна на страна : -36 ". Севкупна ширина -напред до назад : -22.25 ". Севкупна тежина на производот : -72 фунти. Спецификации : Сертификати : -Да. - Предна мијалник на престилка, тапа, диспензерот за сапун, две должни мрежи и две цедари. Мијалки за кујни : Осудено против 'рѓа. Спреј лице што се спротивставува на минералното создавање и лесно за чистење. Висококвалитетен кертриџ за керамички диск. Повлекување на вртење од 360 степени за ширење на вртење до 30 ". Стандардни американски водоводи 0,38" врски. Тип на инсталација : фарма куќа/престилка. Заврши : Не'рѓосувачки челик. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Вклучени парчиња : мијалник, тапа, диспензерот за сапуни, 2 цедари, 2 мрежи. Сплит на сливот : 60/40. Облик на мијалник : Правоаголен. Број на дупки со тапа : 0. Вклучена тапа : Да. Земја на потекло : Кина. Број на сливови : 2. Димензии Проекција на плунката : 3.5 ". Севкупна длабочина на мијалник - горе до дно : 10". Севкупна должина - од страна на страна : 36 ". Севкупна ширина - предна до грб : 22,25". Севкупна тежина на производот : 72 фунти. Спецификации Сертификати : Да. Комерцијални или станбени сертификати : Да. АДА во согласност : Да.

Спецификација

Избор на клиент