.

.

Дозвола За Патнички Ранец Со Голем Капацитет 50l Пешачки Ранец, Водоотпорна Торба За Кампување, Лесен Пакет За Ранци Од 45+ Литри

Дозвола За Патнички Ранец Со Голем Капацитет 50l Пешачки Ранец, Водоотпорна Торба За Кампување, Лесен Пакет За Ранци Од 45+

DEN 655.84
Залиха
Достапно за нарачка

50л Пешачки Ранец, Водоотпорна Торба За Кампување, Лесен Пакет За Ранци Од 45+5 Литри Карактеристика : Количина : 1pc Material : водоотпорен најлон + Полиестеркол : големина на Blue Product : 55x32x20cm/21, 65x12, 6x7, 87in Packing големина : 33x30x6cm /12.99х11, 81х2, 36инет Тежина : 980гр/2,16 Lbgros Тежина : 992,5 G/2,19 Lbapplicable сцена : отворено, спорт, пешачење Опис : Ефективен Пешачки Ранец - овој планинарски пакет има очигледни предности во перформансите на трошоците, сигурноста и квалитетот. Можете да добиете одличен квалитет пешачка торба со ист квалитет како стотици ДОЛАРИ без да потрошите премногу пари.ЦЕЛОСНО НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА-Во Споредба со истиот стил ранец на пазарот, ќе откриете дека овој пакет за грб има некои разлики. Да, направивме целосно надградба врз основа на повратните информации од клиентите. Подобра ткаенина, силни ремени и потрајни патенти го прават ова подобро кампување bag.NO ВНАТРЕШНА РАМКА-Оваа лесна надворешна светлина; надворешен декор; спортски додатоци; Организација И складирање; пешкир за плажа; надворешен клиренс; базен; торба за плажа; ранец за патување; додатоци за патување; додатоци за велосипеди; чадор.

Спецификација

Избор на клиент