.

.

Унисе Лесни Менс Го Пресече Животот Во Живо Како Класична Песна Папагал Плажа Маица

Унисе Лесни Менс Го Пресече Животот Во Живо Како Класична Песна Папагал Плажа Маица

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Живејте Го Животот Како Класична Песна Пред Печатење Тие ќе ви дадеме понуда што не можете да ја одбиете : најдобрата 100% памучна маичка што некогаш сте ја пробале. Пред-смалена ткаенина? Провери. Странична конструкција? Провери. Најдобро одговара досега? Двојна проверка.Ексклузивни уметнички дела што нема да ги најдете на друго место? Тројна проверка!• 100% чешлан и прстенест памук (боите на Хедер содржат полиестер)• тежина На Ткаенината : 4,2 мл/јд2 (142 г/м2)• претходно смалена ткаенина• конструкција Со Странични шевови• лента од Рамо до рамо•ВИСОКОКВАЛИТЕТНА водечка должина (инчи)ШИРИНА (инчи)ГРАДИТЕ (инчи)С281834-37М292038-41l302242-45xl312446-492xl322650-533xl332854-574xl343058-615xl353162-65 унисекс Лесни Менс Го Пресекуваат животот Во Живо КАКО класична песна папагалска маица на плажа.

Спецификација

Избор на клиент