.

.

Персонализирани врвови со кратки ракави за печатење на вратот за работни маици

Персонализирани врвови со кратки ракави за печатење на вратот за работни маици

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Персонализирани врвови за кратки ракави за печатење на жени, кои работат со маица со маица со кратки ракави со кратки ракави V-вратот, кои работат маици : ❤ Материјал : меки и удобни ❤ features : кратки ракави ❤soft, затегната, дише ткаенина обезбедува исклучителна удобност и издржливост. Itе биде совршено да се спарите со панталони, здолништа, хеланки или фармерки за обичен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, есен или зима. Content Содржина на пакувања : 1 x жени врвови Информации за производот : Сезона : Летна пролет есен зимски пол : жени повод : мода, дневна должина на блуза : Редовен модел Тип : Печатен стил : Мода, опсег на секојдневна грешка 1-3cmsizeukubustshouldersleevehights4834100cm/39,37''44cm/17.32 '' 20cm/7.87''70cm/27.56''m61036106cm/41.73''46cm/18.11'''21cm/8.27''71cm/27.95''l812381111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111111112 CM/44.09''48cm/18.90'2.2.72'72'72'72'72'72'72'72. '' Xl101440118cm/46.46''50cm/19.69'''23cm/9.06''73cm/28.74''xxl121642124cm/48.82''52cm/20.47'''24cm/9.45'34.13. 51.18''54cm/21.26 '' 25cm/9.84'''75cm/29.53''xxxxl162046142cm/55.91''56cm/22.05''27cm/10.63''76cm/29.92''''xxxxxl182248152cm/59.84''5. 2''77cm/30.31 '' 'Womenенски персонализиран печати кратки ракави на врвови за вратот на вратот.

Спецификација

Избор на клиент