.

.

Симплмасигени Машки Врвови Летен Клиренс Мода Со Кратки Ракави Секојдневен Пуловер На Ревер Бизнис Маица Со Кратки Ракави

Симплмасигени Машки Врвови Летен Клиренс Мода Со Кратки Ракави Секојдневен Пуловер На Ревер Бизнис Маица Со Кратки Ракави

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

Машка Мода Повик Ревер Пуловер Бизнис Краток Ракав Маица Врвот Карактеристики : 1.Карактеристики : секојдневни блузи, секојдневни Маици, ревери, модерни Маици, долги ракави, Кардигански Маици, секојдневни врвови, секојдневна облека, модерен и модерен дизајн.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Fall,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, И Пролет.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5 носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Type/Зима Пол : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Тип На Шема Со Долги Ракави : Стил На Печатење : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината На дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 Парчиња Машка Блуза ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. ●МАТЕРИЈАЛ● : машки врвови со кратки ракави, изработени од мека и удобна памучна ткаенина, лесни, погодни за кожата, дишат, ја отстрануваат влагата, удобни за носење цел ден, погодни за сите сезони. €КАРАКТЕРИСТИКИ : машки кошули секојдневен, тркалезна точка, еднобојна, лента, копчиња, краток ракав, јака за ревер, класично вклопување, монтирано скроено, носете го за да покажете чиста и самоуверена. ®ПРИЛИКА : машки кошули со кратки ракави, погодни за деловен состанок, секојдневна работа, секојдневен секојдневен голф, тенис, канцеларија, одмор, состаноци, забава, свадба, неформален бизнис итн. €Натпревар● : можете лесно да ги спарите овие кошули со панталони, свечени панталони и фармерки за вграден и полиран изглед кој изгледа одлично во движење или дома. ●ТОПЛИ СОВЕТИ : ние нудиме детални информации за големината во табелата со големини под опис, ве молиме внимателно проверете пред да нарачате. Ако имате било какви прашања, можете да се консултирате со нас во секое време!.

Спецификација

Избор на клиент