.

.

Кошули Со Долги Ракави За Жени V Врвови На Вратот За Жени Секси Тенки Основни Маици Обични Слатки Кошули S~5XL Улична Облека

Кошули Со Долги Ракави За Жени V Врвови На Вратот За Жени Секси Тенки Основни Маици Обични Слатки Кошули S~5XL Улична Облека

DEN 528.00
Залиха
Достапно за нарачка

Маици За Жени Големина : S~5 XL Материјал : Полиестерски Кошули Со Долги ракави за жени тенок фит V кошули За вратот обични кошули со цврста боја Прилики : Секојдневна облека, училиште, работа, датира, плажа, патување, одмор итн. 100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Кошули со долги ракави за жени-Материјал : овие секси Врвови На Вратот V за жени се изработени од висококвалитетен полиестер, кој е лесен,пријателски за кожата,дише,мек,еластичен и исто така удобен за носење.

Спецификација

Избор на клиент