.

.

Машки Велигденски Тркалезен Врат Пуловер Со Кратки Ракави Секојдневни Маици Врв За Печатење

Машки Велигденски Тркалезен Врат Пуловер Со Кратки Ракави Секојдневни Маици Врв За Печатење

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Машки Велигденски тркалезен Врат Пуловер Со Кратки Ракави Обични Маици За Печатење Врвна карактеристика : 1.Карактеристики : секојдневни врвови, модерен и модерен, избран дизајн за печатење, шармантен и убав ретро стил, тоа е вашиот најдобар избор за пролет иumn. 2.Материјал : изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен. 3. Големина : сметаме дека големината е компатибилна со различни типови на тело, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за да ја изберете најсоодветната големина за обликот на вашето тело. 4.Повод : Многу погоден за секојдневниот живот, пролет и aut, и внатре и надвор. 5.Тип на печатење : хемиско чистење, рачно или машинско перење во ладна вода се прифатливи, можат да користат фен, без избледување, лупење или брчки, брзо сушење. информации за производот : Сезона : лето Пол : Машки Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : ретро секојдневна должина На Ракавот : Кратка Должина : Редовно Вклопување : соодветна Големина Дебелина : стандард како да се мие : рачно миење во ладна вода, закачете или исушете го она што го добивате : 1 еез машки врвови Големина Големина. Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Должина РАМО XXXL 3 X-Големи 14 18 44 138cm/54.33" 25cm/9.84 "80cm/31.50" 54.5 cm/21.46 " Големина : XXXL Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 138cm/54.33 "Ракав : 25cm/9.84" Должина : 80cm/31.50 "Рамо : 54.5 cm/21.46" Висок Квалитет. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме контактирајте не што е можно поскоро, ние ќе ви служиме сесрдно.

Спецификација

Избор на клиент