.

.

Фетерни Жени Модни Секојдневни Летни Врвови Печатени Кошули Со Кратки Ракави Маици Со Пуловер Со Кружен Врат фустани блузи за жени

Фетерни Жени Модни Секојдневни Летни Врвови Печатени Кошули Со Кратки Ракави Маици Со Пуловер Со Кружен Врат фустани блузи за

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 37см/14.57" Должина : 62см/24.41"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 105см/41.34" Ракав : 38см/14.96" Должина : 63см/24.80"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 39см/15.35" должина : 64см/25.20"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 115см/45.28" ракав : 40см/15.75" должина : 65см/25.59"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24" Ракав : 41см/16.14" Должина : 66см/25.98"опсег на грешки 1-3цмблуза должина : редовна Пригода : МОДА,ДНЕВНО ЌЕ биде совршено да се спарите со панталони,здолниште, хеланки или фармерки за Секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, лето, aut или зима. Quest материјал : Мека И Удобносезона : Лето Futeres : Кратки Ракавигендер : Жени_ мека, еластична, ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Тип На Шема : Печатен Стил : Мода, Секојдневен овие основни маици со врат се погодни за носење со фармерки, шорцеви, спортски панталони и здолништа. видовите стилови на носење го прават совршен за секоја сезона. Врвовите со кратки ракави со страничен дизајн на ширинг, лабаво вклопување, овој секојдневен врв доаѓа во различни бои од кои можете да изберете. Рачно / машинско перење нежно со ладно закачување за сушење или сушење на линија, не избелувајте, топло доколку е потребно, измијте со слична боја. Полиестер и Спандекс. Висококвалитетен материјал. Секојдневен/Дома/Забава/Шопинг/Работа / Училиште/Надвор/Свадба/Одмор/Дневно/Канцеларија/Патување/Стил На Трчање. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода.

Спецификација

Избор на клиент