.

.

Тревко Ѕвездени Патеки-Треки-Краток Ракав Малолетник 18-Те-Црн-Мал 4

Тревко Ѕвездени Патеки-Треки-Краток Ракав Малолетник 18-Те-Црн-Мал 4

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики материјал-100% Претходно намален висококвалитетен памукдвојно дно полите и ракавите рамо до рамо тапегендер-Малолетник 18/1тип-Тип На Ракав - Колекција Со Кратки Ракави - Ѕвезден Трекимпринт - Ѕвездени Патеки/Трекиеколор - Црна Големина - Мала Тежина од 4 ставки - 0,25 фунти.- SKU : TCSSW65653 Карактеристики Материјал-100% Претходно намален висококвалитетен памук. Двојно дно полите и ракавите. Рамо до рамо лента. Пол-Малолетник 18/1. Тип-Маичка. Тип На Ракав-Краток Ракав. Колекција-Ѕвездени Патеки. Отпечаток-Ѕвездени Патеки/Треки. Боја-Црна. Големина-Мали 4. Тежина на предметот-0,25 килограми. - ШКУ : ТЦСВ65653.

Спецификација

Избор на клиент