.

.

Trevco CN186-PSF-Редовно Шоу И Редовна Мрежа-Hbo Краток Ракав Возрасни 30-Маица, Црна-2X

Trevco CN186-PSF-Редовно Шоу И Редовна Мрежа-Hbo Краток Ракав Возрасни 30-Маица, Црна-2X

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Редовното Шоу И Редовната Мрежа-Hbo За Возрасни Со Кратки Ракави 30-1 маица trevco производи се обезбедени за сигурност и издржливост која има висок квалитет и стандард. Нашите производи се дизајнирани со ажурирани дизајни и креативност. Ние секогаш работиме кон исполнување на барањата на нашите крајни корисници. Карактеристики Висококвалитетна Машина За Перење Спецификации Боја : Црна Големина : Група 2 XAge : Тип На Ракав За Возрасни : Материјал Со Кратки Ракави : 100% Отпечаток Од Памук : Редовно Шоу И Редовна Мрежа - SKU : TCSSW994459 Trevco CN186-PSF-5 Редовно Шоу И Редовна Мрежа-Hbo Краток Ракав Возрасен 30-1 Маица, Црна-2х.

Спецификација

Избор на клиент