.

.

Расел Менс и Биг Менс Активна технологија за руно во боја на бои, големини до 5xl

Расел Менс и Биг Менс Активна технологија за руно во боја на бои, големини до 5xl

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Тешка руно качулка од Расел ве одржува топло и изгледа добро цела сезона. Изработено во супер-меко технолошки руно, оваа маичка со боја на бои е тој лесен слој што се појавува над која било облека за да можете да ја тргнете вратата и да ја преземете денот. Совршен избор за активни и не толку активни денови, ова е сигурно да се носи на повторување. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестерско технолошко руно. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со еластични манжетни. Ockебови : Предна торбичка џеб. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; шема на блокирање на боја; еластично полите. Технолошката кукли со бои, за мажи од Расел.

Спецификација

Избор на клиент