.

.

Chama Chama Plus Size Sime Swims Control Nummy Control Tankini Top со момчиња од цветни костуми за капење за жени

Chama Chama Plus Size Sime Swims Control Nummy Control Tankini Top со момчиња од цветни костуми за капење за жени

DEN 303.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сјај, пријатели, затоа што денот ти е светла со оваа облека за капење за жени. Овој уникатен сет „Танкини“ кој создава потенок изглед дава суптилен сјај што дефинитивно ќе сакате да го покажете, плус најубавиот безобразен бек што некогаш сте го виделе. Проток на Танкини врвови во прекрасен цветен или леопард печатење, со отстранлив градник за влечење и вкрстени ленти на задниот дел. Појавите на дното се обични црни за прекрасна алтернатива за пливање за капење оваа сезона. КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ . • Големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl. • Боја : Црвена цветна, црна цветна, леопард. • Тип : сет на танкини. • Модел : Цветни печатени, печатени леопард. • Стил на градник : Подложен. • Шорцеви стил : момчиња. • Деколте : V вратот. • Ракав : Долги ракави. • Полош : Контрола на стомакот. • Функција : плус големина, секси. • Група : жени, дами, девојчиња. • Погодна сезона : лето. Ткаенина и грижа. • 82% полиестерско влакно, 18% спандекс. • Рачна или нежна машина миење во ладна вода/ не се суши од белило/ линија. Одговара и големина. • Точно до големината. Погледнете ја табелата со големина на сликата за да ви дадете најголемо можно задоволство со овој производ. ПАКЕТ ВКЛУЧУВА . • 1 Поставете удобни материјали : Ткаенината за брзо сушење и дишење може да остане свежа во секое време, да ви овозможи да уживате во добрите времиња на празникот . Стилски детали : Топ и вкрстени ленти на Танкини одназад совршено го покрива стомакот, ве прави секси, beautiful slimmer and flattering. Great features : The adjustable shoulder girdle and removable padded push-up bra offer better support and shaping. Thoughtful design : The swimdress and boyshorts makes you more comfortable, free and secure for swimming, beach party, vacation, Трчање . Очена : женски пливачки фустани костуми за повеќето прилики, базен, забава на плажа, летен одмор, топла пролетна бања и други прилики.

Спецификација

Избор на клиент