.

.

Патриотски Кошули За Мажи-Сад Краток Ракав Копче До Американско Знаме Кошули За Мажи за 4 јули

Патриотски Кошули За Мажи-Сад Краток Ракав Копче До Американско Знаме Кошули За Мажи за 4 јули

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Патриотски Кошули За Мажи - Американски Кошули Со Кратки Ракави Со Копчиња За Американско Знаме За Мажи за 4 јули. . информации за производот : . Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сезона : пролет, лето, aut и зима. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Секојдневен,Надворешна Облека. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Затворање : Пуловер. Џебови : Никој. Карактеристики : вратот На Екипажот. Дебелина : Стандард. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија. Што добивате : 1 компјутер мажи Блуза. Ако ви требаат уште еден пар чевли, кликнете за да отидете на повеќе. КВАНГ Повеќе . ХИПЕР-УДОБНА ТКАЕНИНА Патриотските Кошули За Мажи се направени со висококвалитетен комфор, мек мек, лесен материјал За дишење Нашите кошули ВО САД за мажи се удобни во текот на целиот ден. СТИЛСКИ СКРОЕНИ ОДЛИЧНО СЕ ВКЛОПУВААТ За Облека од 4 јули и изработени со разноврсно модерно вклопување, нашите кошули од 4 јули за мажи со преден џеб се прилагодени за стилска, облека-каде било. ЖИВОТНИ МОМЕНТИ нашите машки кошули со кратки ракави отпорни На брчки ви помагаат да изгледате добро на огномет, бејзбол натпревар, забава во базен, СКАРА на 4 јули, оган на плажа или парада!. ИГРА МЕНУВАЊЕ НА ДИЗАЈН нашите машки копче надолу кошули функција светла, гласно, вртење на главата, задебелени букви, еден-на-еден вид дизајни! Невешт Џуџиња кошулите Со Американско знаме за мажи сигурно ќе ви помогнат да се истакнете во толпата!. ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ВАШИТЕ НАЈДОБРИ Патриотски Кошули со слабеење, скроен крој. Ве молиме погледнете го нашиот водич за големина пред да нарачате и да ја зголемите големината за поголема удобност со нашите кошули со американско знаме за мажи.

Спецификација

Избор на клиент