.

.

Се прашувам нација бебе девојче еднорог еднократно костим за капење Туту

Се прашувам нација бебе девојче еднорог еднократно костим за капење Туту

DEN 527.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ситноста на времето за пливање е тука со овој парчиња костим за капење во кој има еднорог печатење и симпатична детали за Туту од Wonder Nation. Се продава исклучиво на и. UPF 50+. Квадратен врат. Ленти за рамо на рамо. Детали за контрастно печатење; Туту трим. Наредени. 84% полиестер/16% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Спецификација

Избор на клиент