.

.

Герих Прилагодливи Торта Мувла Нерѓосувачки Челик Печење Торта Прстен За Мус

Герих Прилагодливи Торта Мувла Нерѓосувачки Челик Печење Торта Прстен За Мус

DEN 223.84
Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики : *Сосема нов и квалитетен*Едноставно прилагодување на саканиот дијаметар од колачи*Погоден ЗА самостојно готвење, кујна, торта со мус, пециво итн..*Идеална алатка за дизајнирање и украсување на вашите колачи спецификации : Материјал : нерѓосувачки Челик.Боја : Сребро*Тежина : 255g (Околу)*Спецификации : дијаметар 16cm-30cm [6 инчи-12 инчи] прилагодлив, висина Околу 8,5 cm Package Содржина : 1pc 6"-12" Прилагодливи Торта Мувла Тркалезна Белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.3.Може да има мало отстапување поради различни серии на производство те молам прости ми. Сосема нов и квалитетен. Едноставно прилагодување на саканиот дијаметар од колачи. Погоден ЗА самостојно готвење, кујна, торта со мус, пециво итн.. Идеална алатка за дизајнирање и украсување на вашата торта Спецификации : Материјал : нерѓосувачки Челик. Боја : Сребро. Тежина : 255гр (Околу). Спецификации : дијаметар 16см-30см [6 инчи-12 инчи] прилагодлив, висина Околу 8,5 см Содржина На Пакетот : 1пц 6 " -12 " Прилагодлив Калап За Торта Тркалезна Нота : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. 3.Може да има мало отстапување поради различни серии на производство те молам прости ми.

Спецификација

Избор на клиент